Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Kamianets-Podilskiy - Sochaczew

06:30 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
07:05 Dunaivtsi Dworzec
07:45 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec
08:40 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
09:30 Starokostiantyniv Dworzec, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
10:25 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
11:10 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
11:45 Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
13:10 Rivne Bus Stop "Avtovokzal", Kievskaya str, 69, near "Silpo"
14:40 Lutsk Okruzhna str. 37 Epicentr
16:00 Kovel Stacja paliw "WOG", ul. Warszawska 3B
16:50 Yagodyn cło (UA-PL)
19:30 Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
20:40 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
21:55 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
23:05 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
23:45 Grójec Armii Krajowei 41, "ORLEN"
01:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
01:55 Bronisze Stacja paliw "Lotos"
02:20 Blonie ul. Powstancow 24, Parking McDonalds
02:35 Bramki ul. Łódzka 40, Stacja paliw BP
03:00 Sochaczew Aleja 600-lecia 6, w pobliżu kościoła
Przewoźnik: Lux-reisen
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information