Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Karlsruhe - Kamyshin

07:00 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
08:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
09:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
11:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
12:00 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
12:30 Essen ZOB
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
16:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
17:00 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
18:00 Magdeburg Bus Station
19:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:00 Brest Supermarket Mix
16:00 Minsk Hotel Westa
20:00 Smolensk Police station
23:00 Moskva Ul. Akademik Pilyugin 26, w pobliżu Cafe "Uriuk"
23:00 Bryansk Dworzec, ul. Peresveta 1A
01:00 Orel Bus Station, 1 Avtovokzalnaya str.
04:00 Kursk ul. 50 let Oktiabria 114
08:00 Voronezh Dworzec, Moskovskiy prospekt 17
14:00 Saratov Dworzec
17:00 Kamyshin ZOB, ul. Volgogradskaia 30
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 шт 70*50*40cm up to 25 kg for free, every next from 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Zasady zwrotu: do 744g: 90%
odjazd od 744g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information