Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Karlsruhe - Kherson (centr)

19:30 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
20:30 Oleksandriia Dworzec
23:55 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
08:30 Heilbronn Hbf-Busbahnhof, st. 4
09:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
02:00 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
04:00 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
10:30 Frankfurt am Main airport Lotnisko
12:00 Wurzburg Dworzec kolejowy Bismarckstrasse
13:30 Fulda Dworzec kolejowy Ruprechtstraße 22
14:30 Bad Hersfeld Hbf
15:30 Eisenach Rasthof Eisenach / Ramsberg
16:30 Erfurt Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
17:30 Jena McDonalds neben Aral
18:00 Gera Haltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds
19:00 Leipzig Hbf
08:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
13:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
15:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
17:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
21:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
23:30 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 bag up to 40kg(40x60x40)-free, every next 1 kg - 1 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2-4 lat
30% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information