Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Karlsruhe - Kherson (south)

07:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
19:30 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
07:30 Pforzheim Busbahnhof Nord
20:30 Oleksandriia Dworzec
08:30 Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
23:55 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
09:30 Ulm schlossgarten
02:00 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
04:00 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
10:30 Augsburg Oberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4
12:00 München park. P+R, Fröttmaning st. DTG
14:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
15:30 Nurnberg Bhb Kätte-Strobel Str.
16:30 Bayreuth Kaserne
17:30 Hof Am McDonald
19:00 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
20:00 Dresden Riegel Platz
21:00 Gorlitz Hornbach Görlitz
08:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
13:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
15:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
17:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
21:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
23:30 Kherson Railway Station
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 bag up to 40kg(40x60x40)-free, every next 1 kg - 1 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2-4 lat
30% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information