Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Khmelnytskiy - Warszawa

13:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
14:15 Volochysk Dworzec, ul.Nezaleznosti 30
14:25 Pidvolochisk Dworzec, ul.Ternopilska 15A
15:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
16:40 Vyshnivets Dworzec, ul.Nezaleznosti 4
17:35 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
18:40 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
20:00 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
21:10 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
22:55 Yagodyn cło (UA-PL)
00:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
04:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 bag up to 50kg - free
Informacje dodatkowe: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 3g: 30%
po 3g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information