Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Kiev - Köln

08:15 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
16:00 Bonn Hbf. Omnibusbahnhof
16:15 Hamburg ZOB am Hbf
17:00 Aachen Kühlwetterstraße 18
14:55 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
18:00 Trier Hbf
10:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
19:00 Luxemburg Bus Station in front of Railway station
12:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
15:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
16:30 Krakovets cło (UA-PL)
18:00 Korczowa granica PL-UA
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
07:30 Magdeburg ZOB, Konr.-Adenauer-Platz
08:45 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:45 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
11:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
11:45 Hamm HBF, Rückseite, Unionstr.
12:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
13:15 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
13:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
14:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 1 bag up to 40kg - free
Informacje dodatkowe: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure
Zasady zwrotu: do 168g: 85%
odjazd od 168g do 72g: 70%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 5% Grupa od 6 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Młodzież od 13-18 roku życia
30% Dzieci 11-12 lat
40% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information