Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Kiev - Wien

09:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:15 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
13:15 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
16:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
17:50 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
21:30 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
22:00 Chop cło (UA-HU)
23:00 Zahony cło (HU-UA)
03:00 Budapest Bus Station "Nepliget"
08:00 Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
10:20 Bratislava przystanek autobusowy, "Novy most"
16:30 Zagreb Dworzec, Avenija Marina Drzica 1A
19:05 Klagenfurt dw.autobusowy przy dw. Kolejowym st 16
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 1 bag up to 40kg - free
Informacje dodatkowe: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Zasady zwrotu: do 168g: 85%
odjazd od 168g do 72g: 70%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 5% Grupa od 5 osób
10% Dzieci 10-14 lat
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
30% Dzieci 5-10 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information