Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Kiev-Prague

20:30 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
23:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
02:05 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
06:15 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
08:20 Krakovets cło (UA-PL)
08:05 Korczowa granica PL-UA
09:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
12:05 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
13:05 Katowice airport Port lotniczy
15:25 Chalupki CLO
15:30 Bohumín CLO
16:00 Ostrava Vitkovicka 3276/2
18:50 Brno Bus Station "Zvonarka"
22:05 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: PP Tvad
Bagaż: 1 bag up to 50kg(60x40x40)-free
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information