Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Koln - Kherson

06:00 Köln Hbf, ZOB, Breslauer Platz
06:45 Wuppertal Hbf., Döppersberg
07:30 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
08:30 Dortmund Hbf Nordseite, Steinstrasse
09:45 Osnabruck Hbf.,Theodor-Heuss-Platz 2
11:30 Bremen Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
13:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
18:00 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
09:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:25 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
13:35 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
15:40 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
18:35 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
22:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
00:45 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
02:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Lvivske ATP 14631
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information