Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Krakow - Chernivtsi (from 13.06)

16:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
18:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
19:30 Rzeszow CMPA Wagabunda - dworzec PKP
21:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
22:50 Medyka Urząd celny (PL)
00:05 Lviv Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1
00:15 Lviv W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109
01:30 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
02:30 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
03:00 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
05:00 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
Przewoźnik: Sultan-Travel
Bagaż: 1 bag up to 50kg - free, every next 1kg from 1 EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information