Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Line A1 Shkoder - Krakow

07:30 Shkoder Kompleks Luani-A, stacja benzynowa Alpet
09:00 Ulcinj Stacja benzynowa Castellana
09:40 Bar Stacja paliw EKO
10:00 Sutomore Dworzec autobusowy
11:30 Budva Parkování u Hotel Slovenska Plaza
12:15 Tivat Dworzec parking in front of station by Market Franca
13:15 Herceg Novi Dworzec
13:30 Igalo Stacja paliw Petrol
15:00 Dubrovnik Przystanek autobusowy przy stacji paliw INA ul.V.Nazora
16:30 Neum Parking autokarowy przy Hotelu Jadran
18:00 Gradac Stacja paliw Ina przy magistrali
18:45 Podgora Dworzec autobusowy
19:00 Tučepi Magistrala D8, przystanek autobusowy
19:30 Makarska Stacja paliw INA, Vukovarska
19:40 Baška Voda Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
20:15 Omiš Dworzec
21:30 Split Stacja paliw INA, Pojišanska, 21000
11:00 Bratislava Bus Station "Mlynske Nivy"
13:00 Brno Benesova str, Bus Stop
14:30 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
17:00 Bielsko-Biała Stacja paliw BP ul.Warszawska 16 (naprzeciwko PKS)
18:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
20:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
Przewoźnik: Elabus
Bagaż: 1 bag up to 25 kg-free, every next from 22 PLN per 1 kg
Zasady zwrotu: do 336g: 70%
odjazd od 336g do 48g: 50%
odjazd od 48g do 24g: 30%
odjazd od 24g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Emeryci od 55 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information