Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy MA Krasnodar-Mariupol

14:45 Krasnodar Dworzec, Prinokzalnaja 5
16:50 Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) ul. Chkalovskaya 3
18:00 Kushchevskaya ul. Transportnaja 8
19:30 Rostov-na-Donu Dworzec, ul.Siversa 1
20:20 Novocherkassk Dworzec, Baklanovskij prospekt 196
21:15 Shakhty Dworzec, ul. Pobedy Revoljucii 174
23:05 Millerovo ul. 3-ego Internacionala 2
01:05 Boguchar Tranzit
03:05 Rossosh Tranzit
05:05 Valuiky (Belhorodskaia obl.) Tranzit
07:05 Verigovka CLO (RU)
08:10 Chuhunivka CLO (UA)
10:25 Kharkiv Dworzec autobusowy, Moskovskij prospekt 299a
11:20 Chuhuiv ul. Kharkovskaya 133
12:50 Izium ul. Paromnaja 1
14:05 Slaviansk ul. Karla Marksa 47
14:35 Kramatorsk bulvar Mashinostroitelej 28
16:35 Pokrovsk Dworzec autobusowy, ul. Dnepropetrovksay 1
17:40 Kurakhove ul. Mayakovskogo 46a
18:55 Volnovakha ul. Lenina 26
20:00 Mariupol Dworzec, "Południowy" prospekt Lenina 118b
Przewoźnik: Mariupol-Auto
Bagaż: 10% of the ticket value
Zasady zwrotu: do 36g: 90%
po 36g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information