Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy N02 Poland - Basel

14:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
09:00 Krasnik dworzec PKS
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Krasnystaw Parking po przeciwnej stronie dw. PKP
05:00 Bialystok Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
09:00 Krasnik dworzec PKS
13:10 Ustron Polana Parking przy Supermarkecie POLANA ul. 3 Maja
09:00 Sanok Dworzec PKP, ul. Dworcowa
14:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:55 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
18:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
14:20 Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
09:30 Annopol Dworzec autobusowy
07:00 Chelm dworzec PKS
06:10 Lomza Dw. PKS
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
13:15 Ustron Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
09:30 Rymanow Stacja BP
16:15 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
14:40 Pszczyna Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
09:45 Ozarow Dworzec autobusowy
08:30 Lublin Dworzec
06:50 Ostroleka dworzec PKS
10:00 Nisko Plac Wolności
13:30 Skoczow Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:20 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
08:45 Lubaczów Parking Dw.PKS przystanek "Wagabunda"
15:00 Tychy Hotel “Tychy”
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parking za Hotelem “Accademia”
09:30 Pulawy Dworzec PKS, stan. 8, ul. Lubelska
07:50 Pułtusk Dworzec autobusowy
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
13:45 Cieszyn Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
09:00 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:45 Radom dworzec PKS
09:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
14:20 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
10:45 Jaslo Dworzec PKP przystanek Wagabunda
09:45 Jaroslaw Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
11:15 Baranów Sandomierski Dworzec, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
14:40 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
12:15 Kielce Dworzec PKS
12:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKS
11:40 Mielec Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
14:55 Zory Dworzec PKS
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
10:30 Lancut Stacja Orlen przy drodze A4
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
13:30 Radomsko dworzec PKS
15:10 Rybnik Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
15:40 Raciborz dworzec PKS
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ropczyce Dworzec, stan. B.P. Batory
15:00 Sosnowiec Parking ul. Baczyńskiego 2
16:00 Polska Cerekiew Przystanek przy sklepie RTV AGD
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
12:00 Debica Dworzec PKP
16:30 Kedzierzyn-Kozle Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
12:15 Pilzno Parking przy barze TAURUS
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dw. PKS
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie hotel Leśny
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:45 Boleslawiec Stacja paliw "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Stacja paliw Shell, Jedrzychowice 98b
03:15 Gottingen Hbf. Berliner Str.
04:00 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
05:15 Stadtallendorf Bahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse
05:45 Marburg Busbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse
06:15 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
07:15 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
08:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
09:30 Karlsruhe Hintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.
10:15 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
11:00 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
12:00 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
12:30 Lörrach Zob, Buchstabe „B”, Fernbuslinie
13:00 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
Przewoźnik: Agat
Bagaż: 2 bags up to 30kg 90x75x25 cm free
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not allowed
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information