Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Novovolynsk - Kiev

22:30 Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
22:55 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
23:20 Viynytsia (Volynska obl.) Dworzec
23:30 Zaturtsi (Volynska obl.) Dworzec
23:45 Torchyn (Volynska obl.) Dworzec, Tire service
00:30 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
00:55 Derno Dworzec
01:05 Kadysche ( Volynska obl.) Dworzec
01:10 Klevan Dworzec
01:15 Zoria (Rivnenska r-n.) Dworzec
01:50 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
03:30 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
04:55 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
07:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: Vol-Volynske ATP-10707
Bagaż: 1 bag from 3-10 UAH
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information