Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Odessa - Praha

06:30 Odessa Dworzec "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
07:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
10:40 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
14:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
16:10 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
18:50 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
21:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
01:10 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
02:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
04:10 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
06:00 Frydek-Mistek Dworzec
09:30 Brno Bus Station "Zvonarka"
12:00 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: OOO Turist
Bagaż: 1 bag 10% of the ticket price
Polityka zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 85%
odjazd od 24g do 12g: 80%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać