Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Orsk - Ohringen

10:00 Orsk Dworzec, Pl. Gagarina 1A
16:00 Orenburg Dworzec, Ul. Elevatornaja 2
19:00 Sorochinsk Dworzec
20:00 Buzuluk Dworzec, Ul. 2 Alleja 14A
22:00 Samara Dworzec
23:00 Tolyatti Dworzec, ul. Rodini 1G
01:00 Syzran Dworzec Police post
03:30 Penza Dworzec, ul. Lunacarskoho 1
09:00 Ryazan Dworzec, Moskovskoe Shosse 31
13:00 Moskva subway station Vernandskogo ave.
19:00 Krasnaia Gorka (Smolenskaia obl.) CLO RU-BY
18:50 Slubice CLO PL-DEU
19:15 Frankfurt am Oder Karl-Marx-Str., Lennepassagen
20:50 Michendorf Hbf Bahnstrasse
22:25 Magdeburg ZOB am Hbf
23:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
00:45 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
02:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
04:05 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
05:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
06:55 Koblenz Hbf. , Sparda-Bank beim ZOB
08:40 Ludwigshafen am Rhein Hbf, Pasadenaallee 1, Parkplatz
10:00 Ohringen Kultura Platz Herrenwiesenstr. 112
Przewoźnik: Miller Busreisen
Bagaż: 2 baggage up to 35kg (60х50х30), every next - 30EUR
Zasady zwrotu: odjazd od 336g do 168g: 70%
odjazd od 124g do 96g: 50%
odjazd od 72g do 48g: 30%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information