Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Praha - Zaporizhzhya

08:30 Praha Bus Station "Florenc"
14:30 Cherkasy Bus Station
16:40 Kirovohrad Bus Station, pl.1, 1 Olexandrijske s.
09:35 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
14:55 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
18:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
21:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
03:00 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
05:35 Sarny (Rivnenska obl.) Dworzec autobusowy, ul. Belgorodska 39
08:00 Korosten Dworzec
10:25 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
11:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
14:30 Cherkasy Bus Station
16:40 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
18:00 Oleksandriia Przystanek na żądanie
19:10 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Bus Station
21:00 Dnipropetrovsk Bus Station, 10 Kurchatova str.
22:40 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
Przewoźnik: Lines Polissya / PP Anikeenko P.V.
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Polityka zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać