Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Riga - Sankt-Peterburg (08:40)

08:40 Riga Bus Station, 1 Pragas iela str.
08:55 Riga "Plavnieki 2"
11:15 Valga Bus Station
12:50 Tartu Bus Station
14:40 Johvi Dworzec autobusowy
15:25 Narva Dworzec autobusowy
18:00 Kingisepp Dworzec autobusowy
20:15 Sankt-Peterburg Bus Station "Baltijskiy"
20:45 Sankt-Peterburg Dworzec 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Przewoźnik: Lux Express
Bagaż: Hand luggage 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bag do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Zasady zwrotu: do 168g: 80%
po 168g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Dzieci 5-12 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information