Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Sankt-Peterburg - Kuopio

10:45 Sankt-Peterburg Dworzec 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
11:00 Sankt-Peterburg Dworzec "Moskovskij"
11:05 Sankt-Peterburg Hotel Grand Europe
13:30 Vyborg Dworzec PKP
15:00 Lappeenranta Dworzec
15:30 Imatra Dworzec
16:00 Parikkala Przystanek na żądanie
16:30 Sarkisalmi ABC station, 30 min break
16:45 Punkaharju Dworzec
17:15 Savonlinna Dworzec
18:00 Juva ABC station, 15 min break
18:45 Varkaus Dworzec
19:05 Leppävirta Dworzec
19:45 Kuopio Dworzec
Przewoźnik: Tilausmatkat
Bagaż: 2 bag up to 25kg(190sm)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Dzieci 12-16 lat
15% Student
50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information