Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Sankt-Peterburg - Riga (19:15)

19:15 Sankt-Peterburg Dworzec 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
20:00 Sankt-Peterburg Bus Station "Baltijskiy"
22:20 Kingisepp Dworzec autobusowy
23:25 Narva Dworzec autobusowy
23:50 Sillamäe Coach Station
00:10 Johvi Dworzec autobusowy
02:05 Tartu Bus Station
03:20 Valga Bus Station
04:15 Valmiera Bus Station
06:00 Riga Bus Station, 1 Pragas iela str.
06:30 Riga airport Airport, bus stop
Przewoźnik: Simple Express
Bagaż: Hand luggage 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bag do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Zasady zwrotu: do 168g: 80%
po 168g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information