Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Stuttgart - Kiev (South)

05:00 Karlsruhe Hbf, ZOB
05:45 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
06:00 Heidelberg ZOB
08:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
08:30 Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
09:30 Wurzburg Hbf., Bismarckstrasse / westl.
06:00 Heilbronn Hafenstraße 6
07:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
08:00 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
09:00 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
11:00 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
12:00 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
13:00 Bayreuth GII Goethestrasse
13:30 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
14:20 Zwickau Hbh Hst. Nord
15:30 Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
16:30 Dresden ZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.
04:30 Korczowa granica PL-UA
05:30 Krakovets cło (UA-PL)
07:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:45 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
13:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
15:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
15:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 1 bag up to 40kg - free
Informacje dodatkowe: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Zasady zwrotu: do 168g: 85%
odjazd od 168g do 72g: 70%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 5% Grupa od 6 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież od 12-18 roku życia
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
30% Dzieci 10-11 lat
50% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information