Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy T 224 S Kaliningrad - Stuttgart

19:00 Kaliningrad OB, Moskovsky Prospekt 184
19:55 Mamonovo ZOB, Michajlevski Str.
06:00 Potsdam Hbf. Fr.-Engels-Str., Hst. Fernlinien
07:35 Magdeburg ZOB am Hbf
08:50 Braunschweig ZOB, Berliner Str.
09:50 Hannover Hbf. OB, Bussteig 4-5
11:45 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:30 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:30 Giessen Parkplatz, Róg Licher Str / An der Automeile
15:30 Frankfurt am Main Hbf, ZOB Hst. 7-9
16:55 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:00 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
19:00 Stuttgart ZOB, S-Obertürkheim, P+R Parkplatz
Przewoźnik: KönigAuto AG
Zasady zwrotu: do 48g: 75%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information