Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Vinnitsa - Gdansk

06:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
06:50 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
08:00 Letychiv Dworzec, ul.50-ricca Zovtnja 1
09:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
10:30 Volochysk Dworzec, ul.Nezaleznosti 30
10:45 Pidvolochisk Dworzec, ul.Ternopilska 15A
11:50 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
12:55 Zolochiv Dworzec, ul.Brodivska 2
15:00 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
17:05 Shehyni cło (UA-PL)
17:10 Medyka Urząd celny (PL)
18:55 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
20:10 Nisko Plac Wolności
20:40 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
21:30 Sandomierz Ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
22:00 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza, 19
23:10 Kielce ul. Czarnowska 12
00:30 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
01:10 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
01:55 Kutno Łąkoszyńska 166, w pobliżu sklepu "Biedronka"
02:50 Wloclawek Dw. PKS, ul. Okrzei
03:55 Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8-24
05:05 Grudziadz Dworzec PKS, ul. Dworcowa 42
06:50 Gdansk Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
Przewoźnik: Lux-reisen
Bagaż: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Informacje dodatkowe: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information