Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Warszawa - Khmelnytskiy

19:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
22:20 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
02:00 Yagodyn cło (UA-PL)
03:05 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
04:10 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
05:00 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
05:45 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
06:10 Vyshnivets Dworzec, ul.Nezaleznosti 4
07:10 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
07:55 Pidvolochisk Dworzec, ul.Ternopilska 15A
08:10 Volochysk Dworzec, ul.Nezaleznosti 30
09:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 bag up to 40kg (100x50x30)-free, every next from 20 PLN
Informacje dodatkowe: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 3g: 30%
po 3g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information