Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Warszawa - Khmelnytskiy

17:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
20:25 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
21:45 Chelm ul. Lwowska 20
23:15 Dorohusk CLO POL-UKR
01:15 Yagodyn cło (UA-PL)
02:15 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
03:10 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
04:05 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
04:30 Rivne "Deluxe Tour", ul. S.Bandery, 20
04:45 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
05:30 Shumsk ul. Ukrainskaya, 1
05:55 Ostrog Pizzeria "Maestro"
06:05 Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
06:25 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
06:45 Shepetivka ul. K.Marksa, 37
06:50 Iziaslav skrzyżowania na trasie P05
07:20 Starokostiantyniv Dworzec, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
07:40 Krasyliv Stacja paliw "Shell", to utwór H03
08:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Pal Tour
Bagaż: 1 bag up to 40 kg (100x50x30) - free, extra luggage - 20 UAH
Zasady zwrotu: do 24g: 70%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information