Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Yaremche - Poznan

18:35 Yaremche Dworzec ul. Svobody, 234a
18:55 Delatyn Dworzec ul. 16 lipnya
19:20 Nadvirna Bus Station, 2 Vokzalna str.
20:30 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
21:10 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
21:45 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
22:05 Bolechiv Bus Station, 25 Zaliznichna str.
22:40 Stryi Bolechovskaya st. 2
23:55 Lviv Dworzec №8, ul. Dvorcova 1
01:00 Krakovets cło (UA-PL)
02:00 Korczowa granica PL-UA
03:45 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
06:20 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
07:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
09:15 Opole Dworzec autobusowy, Marii Rodziewiczówny 1
10:40 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
12:05 Leszno ul.Towarowa 1
13:20 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Student
10% Dzieci 16-17 lat
15% Emeryci od 60 lat
25% Dzieci 13-15 lat
25% Wojsko ATO
30% Dzieci 10-12 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information