Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Zaporizhya - Praha

18:00 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
20:00 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
22:00 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Bus Station
23:10 Oleksandriia Dworzec
01:00 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
03:20 Cherkasy Smilyanska str. 166A
07:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:30 Korosten Dworzec, ul. 2 Bazarnaya
13:00 Sarny (Rivnenska obl.) Dworzec autobusowy, ul. Belgorodska 39
14:20 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
16:00 Yagodyn cło (UA-PL)
17:00 Dorohusk CLO POL-UKR
19:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
22:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
00:20 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
03:30 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
06:50 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
08:00 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
09:00 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: Lines Polissya
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information