Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Салерно-Николаев

08:30 Salerno Stazione FS
09:25 Napoli Piazza Garibaldi
10:05 Caserta FS Stazione
12:45 Roma Autostazione Tiburtina
16:25 Firenze Pzzale Montelungo
18:35 Reggio Emilia Autostaz.C.I.M. di Pizzale Europa
19:50 Mantova Via Saverio Bettinelli
12:20 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
13:00 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 214
15:15 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
16:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
18:50 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
20:35 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
22:35 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
01:05 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
05:25 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
07:25 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
Przewoźnik: Odri
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 6 osób
10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 65 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information