За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Бидгощ - Варшава

Купити квитки на автобус Бидгощ - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Бидгощ в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:05 – 07:10 БидгощВаршава

6 год. 5 хв.

Кожен день

01:05 – 08:00 БидгощВаршава

6 год. 55 хв.

Кожен день

01:05 – 07:55 БидгощВаршава

6 год. 50 хв.

Кожен день

01:05 – 08:00 БидгощВаршава

6 год. 55 хв.

Кожен день

01:05 – 07:10 БидгощВаршава

6 год. 5 хв.

Кожен день

01:05 – 08:00 БидгощВаршава

6 год. 55 хв.

Кожен день

01:05 – 08:00 БидгощВаршава

6 год. 55 хв.

Кожен день

05:00 – 09:30 БидгощВаршава

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:20 – 17:30 БидгощВаршава

9 год. 10 хв.

Сб

10:00 – 17:30 БидгощВаршава

7 год. 30 хв.

Кожен день

10:00 – 15:40 БидгощВаршава

5 год. 40 хв.

Пн

11:00 – 17:50 БидгощВаршава

6 год. 50 хв.

Кожен день

11:40 – 19:00 БидгощВаршава

7 год. 20 хв.

Вт, Сб

11:40 – 19:00 БидгощВаршава

7 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Нд

13:30 – 18:30 БидгощВаршава

5 год. 0 хв.

Ср, Сб

13:30 – 18:30 БидгощВаршава

5 год. 0 хв.

Ср

14:00 – 19:20 БидгощВаршава

5 год. 20 хв.

Пн, Сб

14:30 – 21:00 БидгощВаршава

6 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 21:00 БидгощВаршава

6 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 21:00 БидгощВаршава

6 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 21:00 БидгощВаршава

6 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 22:10 БидгощВаршава

5 год. 40 хв.

Сб, Нд

16:30 – 22:10 БидгощВаршава

5 год. 40 хв.

Нд

19:05 – 23:40 БидгощВаршава

4 год. 35 хв.

Кожен день

19:05 – 23:40 БидгощВаршава

4 год. 35 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Бидгощ швидко доїхати до центру Варшава в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Бидгощ і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Avtotranzit/AgatПознань - Черкассы

Все отлично

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерВаршава - Ковель

Поїздка була комфоотною. Водії дуже приємні і вічливі.

ТернвояжВаршава - Хмельницкий

Самі позитивні і адекваті водії за тривалий час. Відносно зручний автобус. Помірне кондиціонування, це великий плюс. Не знаю чому, але більшість превізників вважають своїм святим обов'язком морозити людей. Величезний мінус, як і всіх українських перевізників - відсутність туалету. Невже його обслуговування насправді настільки дороге?

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерЗапорожье - Быдгощ

Поїздка супер автобус приїхав вчасно , комфортно кондиціонер , вай фай, біля кожного крісла є резетка для підзарядки ,заїхали з Запоріжжя до Бидгоща бистро .

ТернвояжТернополь - Люблин

Автобус дуже комфортний.Поїздкою з Тернополя до Любліна дуже задоволена.Шофери дуже уважні.

Avtotranzit/AgatКривой Рог - Лодзь

Не работал wi-fi . А в целом все нормально

Avtotranzit/AgatКиев - Градец Кралове

Автобус комфортний. Недолік один: розподіл місць між пасажирами можна було б поліпшити, тобто до більших садити менших, бо сидять на сусідніх місцях двоє худорлявих (забагато вільного місця), двоє бІльших (неподобство).

TernvoyageKhmelnytskyi - Krakow

Дуже класна

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя