За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Гданськ - Львів

Купити квитки на автобус Гданськ - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Гданськ в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:15 – 02:10 ГданськЛьвів

18 год. 55 хв.

Кожен день

08:25 – 06:30 ГданськЛьвів

22 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:25 – 06:30 ГданськЛьвів

22 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:30 – 04:00 ГданськЛьвів

19 год. 30 хв.

Вт, Сб

08:30 – 04:00 ГданськЛьвів

19 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Нд

11:00 – 05:30 ГданськЛьвів

18 год. 30 хв.

Ср, Сб

11:00 – 05:30 ГданськЛьвів

18 год. 30 хв.

Ср

11:30 – 05:30 ГданськЛьвів

18 год. 0 хв.

Ср

16:00 – 08:30 ГданськЛьвів

16 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 08:30 ГданськЛьвів

16 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 09:10 ГданськЛьвів

17 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 09:10 ГданськЛьвів

17 год. 10 хв.

Кожен день

17:00 – 06:40 ГданськЛьвів

13 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

17:00 – 07:05 ГданськЛьвів

14 год. 5 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

22:30 – 18:10 ГданськЛьвів

19 год. 40 хв.

Кожен день

22:30 – 18:00 ГданськЛьвів

19 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 18:10 ГданськЛьвів

19 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Гданськ швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Гданськ і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ATE TRAVELДнепр - Кутно

Ехала с Днепра до Кутно. Поездка понравилась.

ATE TRAVELГданьск - Львов

Рекомендую.

ATE TRAVELВаршава - Львов

Їздила цим автобусом 18 травня зі Львова до Варшави. Поїздка була нормальною. Але дуже довго стояли на границі в черзі. До Варшави приїхала десь в 11 год ранку, хоча мали бути в 8 год. Розумію що від перевізника не залежить час простою на митному контролі.…

ATE TRAVELГданьск - Львов

Дуже поганий інтернет! Все інше на 5!

ATE TRAVELВаршава - Львов

Все було нормально.

ATE TRANSPORTЛьвов - Варшава

Хороші перевізники, все сподобалось)

ATE TRAVELВаршава - Львов

Автобус прибув у Варшаву із запізненням на 1 годину. Правда,Infobus вчасно повідомив про затримку(sms,viber,email).Це і вберегло пасажирів від паніки. Автобус старий,але досить зручний,теплий.Водії ввічливі.Швидко розсадили всіх по вільних місцях. Їхав цим рейсом уже вдруге.Перший раз-з польськими екіпажем,другий-з українським. У поляків новіший автобус,є апарат для приготування…

ATE TRANSPORTЛьвов - Варшава

Суперові водії, які протягом поїздки ввічливо обслуговують пасажирів і безкоштовно пропонують напої. Чистий автобус. І ціна найнижча. Дуже задоволений.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя