• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Катовіце - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Катовіце - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
05:50 – 20:10 КатовіцеІвано-Франківськ

14 год. 20 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

12:55 – 08:30 КатовіцеІвано-Франківськ

19 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

12:55 – 08:30 КатовіцеІвано-Франківськ

19 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

12:55 – 08:30 КатовіцеІвано-Франківськ

19 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

12:55 – 08:30 КатовіцеІвано-Франківськ

19 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:10 – 04:00 КатовіцеІвано-Франківськ

13 год. 50 хв.

Кожен день

14:40 – 03:10 КатовіцеІвано-Франківськ

12 год. 30 хв.

Кожен день

14:40 – 03:00 КатовіцеІвано-Франківськ

12 год. 20 хв.

Кожен день

15:55 – 04:10 КатовіцеІвано-Франківськ

12 год. 15 хв.

Кожен день

16:50 – 07:20 КатовіцеІвано-Франківськ

14 год. 30 хв.

Кожен день

18:55 – 08:55 КатовіцеІвано-Франківськ

14 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 08:40 КатовіцеІвано-Франківськ

13 год. 40 хв.

Ср, Нд

19:00 – 08:40 КатовіцеІвано-Франківськ

13 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:20 – 08:45 КатовіцеІвано-Франківськ

13 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:35 – 12:00 КатовіцеІвано-Франківськ

14 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

21:35 – 11:00 КатовіцеІвано-Франківськ

13 год. 25 хв.

Кожен день

22:25 – 12:20 КатовіцеІвано-Франківськ

13 год. 55 хв.

Нд

23:40 – 12:35 КатовіцеІвано-Франківськ

12 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

23:50 – 12:35 КатовіцеІвано-Франківськ

12 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

23:55 – 12:00 КатовіцеІвано-Франківськ

12 год. 5 хв.

Пт, Сб, Нд

23:59 – 14:20 КатовіцеІвано-Франківськ

14 год. 21 хв.

Пн, Вт, Пт

Маршрут на карті

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Денисовка-ПлюсЧерновцы - Прага

Мне понравилось, всем советую

Денисовка-ПлюсБрно - Львов

Четвертий раз їду цим рейсом. Все судово, автобус комфортний, доїхали швидко, водії вічливі.

Денисовка-ПлюсЛьвов - Брно

Було дуже приємно їхати, телевізор, вайфай, в автобусі тепло, чисто, водії молодці! Дякую!

Денисовка-ПлюсОломоуц - Львов

Пунктуальні. Доїхав з комфортом

Denysivka-PlusKalush - Praha

Була задоволена

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Отлично доехали

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Автобус и обслуживание хорошее, но почему-то без туалета внутри...

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя