За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Коломия - Краків

Купити квитки на автобус Коломия - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Коломия в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:00 – 21:30 КоломияКраків

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

09:20 – 19:30 КоломияКраків

10 год. 10 хв.

Кожен день

09:20 – 19:30 КоломияКраків

10 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 23:00 КоломияКраків

12 год. 0 хв.

Пт

11:00 – 23:30 КоломияКраків

12 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

13:00 – 01:10 КоломияКраків

12 год. 10 хв.

Кожен день

13:50 – 01:10 КоломияКраків

11 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

14:35 – 03:25 КоломияКраків

12 год. 50 хв.

Сб

16:30 – 04:20 КоломияКраків

11 год. 50 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

16:30 – 04:20 КоломияКраків

11 год. 50 хв.

Вт, Чт, Пт

17:15 – 04:00 КоломияКраків

10 год. 45 хв.

Кожен день

18:00 – 05:30 КоломияКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

19:05 – 04:35 КоломияКраків

9 год. 30 хв.

Кожен день

20:20 – 13:30 КоломияКраків

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:20 – 13:30 КоломияКраків

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Коломия швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Коломия і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oВаршава - Черновцы

Вчасно, +- зручно

МодультрансВроцлав - Ивано-Франковск

Поїздкою задоволений

ModultransЛьвов - Плоцк

Все хорошо.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХмельницкий - Львов

Запізнення на 2 години - це, всеж такі, багато.

Дуже задоволена поїздкою. Була пересадка, але пройшло все добре і швидко. Рекомендую

МодультрансКраков - Ивано-Франковск

дуже комфортний автобус, є вай фай, тепло, працює обігрівач, швидко доїхали, рекомендую)

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХмельницкий - Умань

Автобус хороший.Плохо что опоздал.на 3 часа.Диспечерская служба работает отлично.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Херсон

Автобус хороший.плохо что опоздал.диспечерская служба работает отлично.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information