За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Коломия - Краків

Купити квитки на автобус Коломия - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Коломия в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:00 – 21:30 КоломияКраків

13 год. 30 хв.

Ср, Чт, Нд

08:00 – 21:30 КоломияКраків

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

09:20 – 19:30 КоломияКраків

10 год. 10 хв.

Кожен день

09:20 – 19:30 КоломияКраків

10 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 23:00 КоломияКраків

12 год. 0 хв.

Пт

13:00 – 01:10 КоломияКраків

12 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 01:10 КоломияКраків

12 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

14:35 – 03:25 КоломияКраків

12 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

16:30 – 04:20 КоломияКраків

11 год. 50 хв.

Пн

16:30 – 04:20 КоломияКраків

11 год. 50 хв.

Ср, Сб, Нд

16:30 – 04:20 КоломияКраків

11 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

17:10 – 03:55 КоломияКраків

10 год. 45 хв.

Кожен день

18:00 – 05:30 КоломияКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

19:05 – 04:35 КоломияКраків

9 год. 30 хв.

Кожен день

20:20 – 13:30 КоломияКраків

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:20 – 13:30 КоломияКраків

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Коломия швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Коломия і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ModultransТорунь - Львов

Поездка прошла нормально. Спасибо)

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Ехал со Львова до Вроцлава 19 ноября. Претензий нет.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

ModultransГданьск - Львов

Все було супер, водії привітні і відповідальні . Шкода лише що митниця тримає людей по 6-8 годин і це реальний безпрєдєл , який, в тім нічого до перевізника не має!)

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Хмельницкий

трошки з затримкою, а так нормально , водії хороші

Спасибо. Все понравилось

ModultransБыдгощ - Львов

Комфорт автобуса.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя