За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Коломия - Краків

Купити квитки на автобус Коломия - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Коломия в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:00 – 21:30 КоломияКраків

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

09:20 – 19:30 КоломияКраків

10 год. 10 хв.

Кожен день

09:20 – 19:30 КоломияКраків

10 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 23:00 КоломияКраків

12 год. 0 хв.

Пт

13:00 – 01:10 КоломияКраків

12 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

13:00 – 01:10 КоломияКраків

12 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

13:50 – 01:10 КоломияКраків

11 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

14:35 – 03:25 КоломияКраків

12 год. 50 хв.

Вт, Пт, Сб

16:30 – 04:20 КоломияКраків

11 год. 50 хв.

Ср, Сб, Нд

16:30 – 04:20 КоломияКраків

11 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

16:30 – 04:20 КоломияКраків

11 год. 50 хв.

Ср, Сб, Нд

17:15 – 04:00 КоломияКраків

10 год. 45 хв.

Кожен день

18:00 – 05:30 КоломияКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

19:05 – 04:35 КоломияКраків

9 год. 30 хв.

Кожен день

20:20 – 13:30 КоломияКраків

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:20 – 13:30 КоломияКраків

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Коломия швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Коломия і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Спасибо. Все понравилось

ModultransБыдгощ - Львов

Комфорт автобуса.

ModultransВаршава - Львов

Їхали швидко,без затримок і дісталися вчасно.Водії професіонали.Але,бардак з місцями. Вперше зтикаюся з відсутністю позначених на білетах місць.В чому проблема ? Посадка добре попсувала нерви.

МодультрансЛьвов - Краков аэропорт

Дуже добре, швидко, якісно, вчасно, 10 з 10

МодультрансИвано-Франковск - Ополе

Вцілому позитивно. Автобус не старий,але сидіння занадто жорсті. Під завершення поїздки боліли сідниці. По території України не було вай- фай. Підключили аж за 150 км після кордону в Польщі.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПВроцлав - Запорожье

Все устраивает

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oВаршава - Черновцы

Вчасно, +- зручно

МодультрансВроцлав - Ивано-Франковск

Поїздкою задоволений

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information