За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Леверкузен - Берлін

Купити квитки на автобус Леверкузен - Берлін: де і як замовити автобусні квитки в Німеччину, вартість самостійної поїздки в Берлін. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Леверкузен в Берлін і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Берлін дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:20 – 15:45 ЛеверкузенБерлін

8 год. 25 хв.

Кожен день

07:30 – 14:30 ЛеверкузенБерлін

7 год. 0 хв.

Сб

07:30 – 18:15 ЛеверкузенБерлін

10 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:50 – 18:30 ЛеверкузенБерлін

10 год. 40 хв.

Пн

08:00 – 15:00 ЛеверкузенБерлін

7 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

08:30 – 15:30 ЛеверкузенБерлін

7 год. 0 хв.

Нд

09:30 – 16:30 ЛеверкузенБерлін

7 год. 0 хв.

Сб

10:30 – 18:30 ЛеверкузенБерлін

8 год. 0 хв.

Пт

10:30 – 20:00 ЛеверкузенБерлін

9 год. 30 хв.

Кожен день

10:40 – 20:30 ЛеверкузенБерлін

9 год. 50 хв.

Кожен день

10:50 – 18:15 ЛеверкузенБерлін

7 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

11:15 – 18:45 ЛеверкузенБерлін

7 год. 30 хв.

Нд

11:20 – 19:45 ЛеверкузенБерлін

8 год. 25 хв.

Кожен день

13:30 – 20:30 ЛеверкузенБерлін

7 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Нд

14:30 – 21:30 ЛеверкузенБерлін

7 год. 0 хв.

Пт

15:00 – 22:00 ЛеверкузенБерлін

7 год. 0 хв.

Нд

15:30 – 23:30 ЛеверкузенБерлін

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

16:30 – 23:30 ЛеверкузенБерлін

7 год. 0 хв.

Пт

Як з Леверкузен швидко доїхати до центру Берлін в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Леверкузен і куди прибувають до Берлін. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Німеччину, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information