• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Познань - Київ

Купити квитки на автобус Познань - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Познань в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 06:50 ПознаньКиїв

23 год. 50 хв.

Кожен день

07:30 – 07:40 ПознаньКиїв

24 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 07:20 ПознаньКиїв

23 год. 20 хв.

Кожен день

08:00 – 07:20 ПознаньКиїв

23 год. 20 хв.

Кожен день

08:00 – 07:20 ПознаньКиїв

23 год. 20 хв.

Кожен день

08:00 – 07:20 ПознаньКиїв

23 год. 20 хв.

Кожен день

08:00 – 07:20 ПознаньКиїв

23 год. 20 хв.

Кожен день

08:00 – 07:20 ПознаньКиїв

23 год. 20 хв.

Кожен день

09:00 – 06:20 ПознаньКиїв

21 год. 20 хв.

Нд

09:00 – 06:20 ПознаньКиїв

21 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

10:40 – 12:35 ПознаньКиїв

25 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

10:40 – 12:35 ПознаньКиїв

25 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

10:40 – 12:25 ПознаньКиїв

25 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

11:15 – 08:15 ПознаньКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

11:15 – 09:05 ПознаньКиїв

21 год. 50 хв.

Кожен день

11:15 – 08:20 ПознаньКиїв

21 год. 5 хв.

Кожен день

11:15 – 08:20 ПознаньКиїв

21 год. 5 хв.

Кожен день

11:15 – 08:15 ПознаньКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

11:15 – 09:05 ПознаньКиїв

21 год. 50 хв.

Кожен день

11:50 – 11:30 ПознаньКиїв

23 год. 40 хв.

Кожен день

11:55 – 14:25 ПознаньКиїв

26 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 12:50 ПознаньКиїв

24 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 12:20 ПознаньКиїв

24 год. 20 хв.

Кожен день

12:30 – 09:00 ПознаньКиїв

20 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 11:50 ПознаньКиїв

22 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 11:50 ПознаньКиїв

22 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 11:15 ПознаньКиїв

22 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 12:00 ПознаньКиїв

23 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 10:35 ПознаньКиїв

21 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 12:00 ПознаньКиїв

23 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

13:30 – 11:10 ПознаньКиїв

21 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

13:30 – 10:00 ПознаньКиїв

20 год. 30 хв.

Кожен день

13:50 – 08:30 ПознаньКиїв

18 год. 40 хв.

Кожен день

14:10 – 09:45 ПознаньКиїв

19 год. 35 хв.

Кожен день

14:35 – 10:45 ПознаньКиїв

20 год. 10 хв.

Кожен день

14:35 – 10:45 ПознаньКиїв

20 год. 10 хв.

Кожен день

14:35 – 10:45 ПознаньКиїв

20 год. 10 хв.

Кожен день

14:35 – 10:45 ПознаньКиїв

20 год. 10 хв.

Кожен день

14:35 – 10:45 ПознаньКиїв

20 год. 10 хв.

Кожен день

15:50 – 15:40 ПознаньКиїв

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:50 – 15:40 ПознаньКиїв

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:50 – 15:40 ПознаньКиїв

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:50 – 15:40 ПознаньКиїв

23 год. 50 хв.

Кожен день

16:50 – 17:30 ПознаньКиїв

24 год. 40 хв.

Вт, Пт

16:50 – 17:00 ПознаньКиїв

24 год. 10 хв.

Вт, Пт

17:15 – 13:50 ПознаньКиїв

20 год. 35 хв.

Кожен день

17:15 – 13:50 ПознаньКиїв

20 год. 35 хв.

Кожен день

17:20 – 14:35 ПознаньКиїв

21 год. 15 хв.

Кожен день

18:00 – 23:00 ПознаньКиїв

29 год. 0 хв.

Кожен день

20:30 – 18:40 ПознаньКиїв

22 год. 10 хв.

Пт

21:00 – 21:45 ПознаньКиїв

24 год. 45 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Познань швидко доїхати до центру Київ в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Познань і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Терлецкий/Leon Pol TransКиев - Познань

Дуже задоволена поїздою. Все добре. Ввічливі водії. Дотримання графіку поїздки.

VolodymyretstransservisЗелёна-Гура - Сарны (Ровненская обл.)

Дуже добре, ввічливі водії, швидко і комфортно!!!

VolodymyretstransservisКиев - Варшава

Поїздка була комфортною

VolodymyretstransservisКиев - Лодзь

Суперова поїздка,відношення водіїв—клас,дякую Вам!!!!

VolodymyretstransservisКиев - Вжесня

Водителя классние ребята .долго стояли на границе11 часов.все супер.очень доволен.

VolodymyretstransservisКиев - Варшава

Претензий к перевозчику нет, приехали в Варшаву почти по расписанию.

Терлецкий/Leon Pol TransЩецин - Ровно

Все добре крім того, що автобус був не повний, але частина автобусу була закрита і не можна було сісти на пусті місця, щоб зручніше сісти по одному

VolodymyretstransservisКиев - Варшава

Ціна відповідає якості гарний автобус ,зарядні пристрої були в кожного пасажира, Wi-Fi,aле тільки за кордоном,щоправда це майже в усіх перевізника.Водії нормальні знають свою роботу.Приїхали без запізнень

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя