• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Познань - Львів

Купити квитки на автобус Познань - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Познань в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 23:10 ПознаньЛьвів

16 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

07:30 – 23:50 ПознаньЛьвів

16 год. 20 хв.

Кожен день

07:30 – 23:50 ПознаньЛьвів

16 год. 20 хв.

Кожен день

07:30 – 23:50 ПознаньЛьвів

16 год. 20 хв.

Кожен день

07:30 – 23:50 ПознаньЛьвів

16 год. 20 хв.

Кожен день

08:00 – 01:30 ПознаньЛьвів

17 год. 30 хв.

Вт

08:00 – 22:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 01:30 ПознаньЛьвів

17 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 22:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 22:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 22:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 22:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 22:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:50 – 01:30 ПознаньЛьвів

16 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

08:50 – 01:00 ПознаньЛьвів

16 год. 10 хв.

Пн, Вт, Сб

08:50 – 01:30 ПознаньЛьвів

16 год. 40 хв.

Пн, Вт, Сб

10:00 – 01:50 ПознаньЛьвів

15 год. 50 хв.

Кожен день

10:40 – 06:30 ПознаньЛьвів

19 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:40 – 06:30 ПознаньЛьвів

19 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:40 – 06:30 ПознаньЛьвів

19 год. 50 хв.

Вт, Чт, Нд

10:40 – 06:30 ПознаньЛьвів

19 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:40 – 06:30 ПознаньЛьвів

19 год. 50 хв.

Вт, Чт, Нд

10:40 – 06:30 ПознаньЛьвів

19 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

11:30 – 03:50 ПознаньЛьвів

16 год. 20 хв.

Кожен день

11:30 – 03:20 ПознаньЛьвів

15 год. 50 хв.

Кожен день

11:55 – 04:50 ПознаньЛьвів

16 год. 55 хв.

Кожен день

11:55 – 06:55 ПознаньЛьвів

19 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 03:30 ПознаньЛьвів

15 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 00:20 ПознаньЛьвів

12 год. 20 хв.

Кожен день

13:00 – 03:20 ПознаньЛьвів

14 год. 20 хв.

Кожен день

13:00 – 02:40 ПознаньЛьвів

13 год. 40 хв.

Кожен день

13:00 – 03:05 ПознаньЛьвів

14 год. 5 хв.

Вт, Сб

13:00 – 03:05 ПознаньЛьвів

14 год. 5 хв.

Вт, Сб

13:00 – 03:05 ПознаньЛьвів

14 год. 5 хв.

Вт, Сб

13:50 – 08:00 ПознаньЛьвів

18 год. 10 хв.

Кожен день

13:50 – 06:00 ПознаньЛьвів

16 год. 10 хв.

Кожен день

13:50 – 07:10 ПознаньЛьвів

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 05:30 ПознаньЛьвів

15 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:10 – 05:30 ПознаньЛьвів

15 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:10 – 05:10 ПознаньЛьвів

15 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:10 – 05:10 ПознаньЛьвів

15 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:15 – 07:10 ПознаньЛьвів

16 год. 55 хв.

Кожен день

14:30 – 07:10 ПознаньЛьвів

16 год. 40 хв.

Кожен день

14:30 – 03:35 ПознаньЛьвів

13 год. 5 хв.

Чт, Сб, Нд

14:30 – 07:10 ПознаньЛьвів

16 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 07:00 ПознаньЛьвів

16 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 07:10 ПознаньЛьвів

16 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 06:20 ПознаньЛьвів

14 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 06:20 ПознаньЛьвів

14 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 05:45 ПознаньЛьвів

14 год. 15 хв.

Кожен день

15:30 – 06:20 ПознаньЛьвів

14 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 05:45 ПознаньЛьвів

14 год. 15 хв.

Кожен день

15:30 – 05:45 ПознаньЛьвів

14 год. 15 хв.

Кожен день

15:50 – 07:00 ПознаньЛьвів

15 год. 10 хв.

Кожен день

15:50 – 07:00 ПознаньЛьвів

15 год. 10 хв.

Кожен день

15:50 – 07:00 ПознаньЛьвів

15 год. 10 хв.

Кожен день

15:50 – 07:00 ПознаньЛьвів

15 год. 10 хв.

Кожен день

16:20 – 06:40 ПознаньЛьвів

14 год. 20 хв.

Кожен день

16:20 – 06:10 ПознаньЛьвів

13 год. 50 хв.

Кожен день

16:50 – 07:50 ПознаньЛьвів

15 год. 0 хв.

Вт, Пт

17:20 – 09:00 ПознаньЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:20 – 09:15 ПознаньЛьвів

15 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

17:20 – 09:00 ПознаньЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

17:20 – 09:15 ПознаньЛьвів

15 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:40 – 10:00 ПознаньЛьвів

16 год. 20 хв.

Кожен день

17:40 – 09:30 ПознаньЛьвів

15 год. 50 хв.

Кожен день

18:00 – 13:00 ПознаньЛьвів

19 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 12:30 ПознаньЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 08:10 ПознаньЛьвів

12 год. 40 хв.

Кожен день

19:30 – 08:10 ПознаньЛьвів

12 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 15:40 ПознаньЛьвів

16 год. 0 хв.

Пт

Маршрут на карті

Як з Познань швидко доїхати до центру Львів в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Познань і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

PKS SokolowВаршава - Ивано-Франковск

Виїхав з Варшави вчасно 13:50. Автобус чистий, досить комфортабельний, їхати було не холодно. Кордон минув швидко (Гребенне). У Ів.-Фр. зупинився на АС-2 (здається о 02:00 по нашому), хоча по квитку повинні їхати до залізн. вокзалу (я перепитав, шофер сказав що туди не їдуть, так уже…

PKS SokolowЛюблин - Ивано-Франковск

Дуже швидко приїхали, на1 год раніше призначеного часу. Водії привітливі і ввічливі. Все дуже гарно.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя