За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Познань - Львів

Купити квитки на автобус Познань - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Познань в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:00 – 18:10 ПознаньЛьвів

17 год. 10 хв.

Кожен день

01:30 – 18:10 ПознаньЛьвів

16 год. 40 хв.

Кожен день

07:00 – 23:10 ПознаньЛьвів

16 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

07:30 – 00:30 ПознаньЛьвів

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

08:00 – 22:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 22:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 22:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 01:45 ПознаньЛьвів

17 год. 45 хв.

Кожен день

09:00 – 03:15 ПознаньЛьвів

18 год. 15 хв.

Пн

09:00 – 03:15 ПознаньЛьвів

18 год. 15 хв.

Пн

09:30 – 00:40 ПознаньЛьвів

15 год. 10 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

09:30 – 00:40 ПознаньЛьвів

15 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

09:30 – 00:40 ПознаньЛьвів

15 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

10:30 – 03:50 ПознаньЛьвів

17 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 05:05 ПознаньЛьвів

18 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

11:00 – 02:30 ПознаньЛьвів

15 год. 30 хв.

Чт, Пт, Сб, Нд

11:15 – 04:45 ПознаньЛьвів

17 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

11:45 – 05:25 ПознаньЛьвів

17 год. 40 хв.

Кожен день

11:45 – 05:25 ПознаньЛьвів

17 год. 40 хв.

Кожен день

11:55 – 04:55 ПознаньЛьвів

17 год. 0 хв.

Кожен день

11:55 – 00:20 ПознаньЛьвів

12 год. 25 хв.

Кожен день

11:55 – 07:00 ПознаньЛьвів

19 год. 5 хв.

Кожен день

12:00 – 02:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

12:00 – 00:20 ПознаньЛьвів

12 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 03:20 ПознаньЛьвів

15 год. 20 хв.

Кожен день

13:00 – 05:30 ПознаньЛьвів

16 год. 30 хв.

Ср, Сб

13:30 – 04:00 ПознаньЛьвів

14 год. 30 хв.

Кожен день

14:10 – 07:00 ПознаньЛьвів

16 год. 50 хв.

Вт

14:10 – 07:00 ПознаньЛьвів

16 год. 50 хв.

Вт

15:30 – 06:50 ПознаньЛьвів

15 год. 20 хв.

Кожен день

15:30 – 06:50 ПознаньЛьвів

15 год. 20 хв.

Кожен день

15:30 – 06:30 ПознаньЛьвів

15 год. 0 хв.

Кожен день

15:30 – 06:30 ПознаньЛьвів

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 06:10 ПознаньЛьвів

14 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 06:40 ПознаньЛьвів

14 год. 40 хв.

Кожен день

16:30 – 06:50 ПознаньЛьвів

14 год. 20 хв.

Кожен день

16:30 – 07:30 ПознаньЛьвів

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:50 – 09:00 ПознаньЛьвів

15 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

17:50 – 09:00 ПознаньЛьвів

15 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

17:50 – 09:15 ПознаньЛьвів

15 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

17:50 – 09:15 ПознаньЛьвів

15 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

23:00 – 17:35 ПознаньЛьвів

18 год. 35 хв.

Вт, Пт, Нд

Як з Познань швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Познань і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Prykarpatskyy Express / AgatВаршава - Львов

Все сподобалось. Шофера привітні. Автобус старий. Швидко їхали. Зупинялись для туалету.

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Prykarpatskyy Express / AgatВаршава - Черновцы

Ехала из Варшавы в Черновцы. Не самый комфортабельный переезд, но если сравнивать с тем, что у меня было когда-то и хуже, то вполне приемлемо. Остановки на туалет были редкими, поэтому старалась не пить много воды. Ехали быстро - это хорошо, так как приехала домой пораньше…

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

Prykarpatskyy Express / AgatЛодзь - Львов

Автобус запізнився на 30 хвилин. І приїхав не на автовокзал, а став між автовокзалом і залізничним. Якби ми не зателефонували, автобус б поїхав. Їхали швидко, у Варшаві довго стояли. Виявляється продали більше білетів, ніж є місць у автобусі. І троє хлопчаків розмістились на підлозі поміж…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information