За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 229 Krivoy Rog - Praha

Виїзди: 19 Лис, 26 Лис, 3 Гру, 10 Гру, 17 Гру, 24 Гру, 31 Гру, 7 Січ, 14 Січ, 21 Січ
22:30 Кривий Ріг Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
01:00 Кропивницький Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
03:30 Черкаси Aut. Nádr.
08:30 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:15 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:50 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:10 Краковець celnice (UA-PL)
20:30 Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:40 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:10 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
02:40 Острава Aut. Nádr. nást.5
04:10 Оломоуц Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
05:40 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
08:40 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
Перевізник: Musil Tour s.r.o.
Знижки: 10% Студент (ISIC)
10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Кривий Ріг - Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information