За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 4005 Прага - Рига

Виїзди: 16 Гру, 18 Гру, 23 Гру, 25 Гру, 30 Гру, 1 Січ, 6 Січ, 8 Січ, 13 Січ, 15 Січ
07:30 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:30 Оффенбург Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
09:00 Страсбург Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
09:55 Баден-Баден Hauptbahnhof DB
10:35 Карлсруе Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
11:45 Маннгейм ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
12:35 Дармштадт Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
13:20 Франкфурт-на-Майні Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
14:15 Гіссен Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:10 Кассель Stanice Wilhelmshöhe
16:55 Геттінген Hbf. Berliner Str.
18:30 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
22:00 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Острув-Мазовецька ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
09:20 Білосток Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
10:45 Августів Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Сувалькі ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
14:00 Маріямполе Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Каунас Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
16:40 Паневежис Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Рига Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Перевізник: ECOLINES
Знижки: 50% Дети 5-12 лет (только с родителями)
50% Дети 0-5 лет (только с родителями)

Показати всі рейси Фрайбург - Рига

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя