За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 4005 Рига - Прага

Виїзди: 11 Гру, 12 Гру, 13 Гру, 14 Гру, 15 Гру, 16 Гру, 17 Гру, 18 Гру, 19 Гру, 20 Гру
12:30 Рига Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
18:15 Маріямполе Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Августів Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Біялисток Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
21:50 Острув-Мазовецка ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
23:30 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:45 Магдебург ZOB am Hbf
10:10 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:55 Геттинген Hbf. Berliner Str.
12:40 Кассель Stanice Wilhelmshöhe
14:35 Гиссен Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:30 Франкфурт-на-Майні Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:05 Дармштадт Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
16:55 Маннгейм ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
18:00 Карлсрує Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:35 Баден-Баден Hauptbahnhof DB
19:30 Страсбург Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:55 Оффенбург Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Перевізник: ECOLINES
Знижки: 50% Дети 5-12 лет (только с родителями)
50% Дети 0-5 лет (только с родителями)

Показати всі рейси Рига - Фрайбург

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information