За часом від'їзду
За ціною

Маршрут E-130 Вроцлав-Киев

07:00 Вроцлав Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
08:30 Ополе Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
09:45 Глівіце Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
10:50 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
12:30 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:00 Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
15:55 Ярослав Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
20:10 Краковець celnice (UA-PL)
21:00 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:00 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:45 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
06:00 Київ Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
20:40 Корчова celnice (PL-UA)
Перевізник: Sokół
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Вроцлав - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя