За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 009 Praha - Chernivtsi

13:00 Пльзень CAN, ul.Husova 90
16:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
18:25 Градець Кралове Terminál HD
20:30 Оломоуц Zastavka na znamení
22:10 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
01:00 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:00 Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
07:10 Краковець celnice (UA-PL)
08:50 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:05 Стрий Zastavka na znamení
11:05 Долина Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
11:50 Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
13:00 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:20 Коломия Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
15:10 Снятин Aut. Nádr., ul. Vinnicka 1
16:00 Чернівці Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Перевізник: Prykarpatskyy Express
Знижки: 50% Дети 4-10 лет
80% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Пльзень - Чернівці

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information