За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 715 Lviv - Uzhgorod - Sozopol

10:45 Ужгород ul. Gagarina 101, Čerpací stanice OKKO
11:30 Мукачеве ul.Lavkivska 1V, Čerpací stanice OKKO
05:30 Каварна route Varna - Durankulak
06:10 Балчик Čerpací stanice "Lafi"
06:30 Албена Aut. Nadr.
06:40 Кранево Autobusová zastávka, "Minimarket", 45 m od benzinová stanice "Onyx"
06:50 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
07:05 Сонячний День Autobusová zastávka, hotel Royal Sun
07:10 Св. Констянтин і Олена U vchodu do komplexu
07:30 Варна "Poligraphia" autobusová zastávka
08:00 Камчія vidlice do Kamchia
08:10 Бяла Čerpací stanice
08:20 Обзор Aut. Nádr.
09:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Несебр Hotel Fiesta Panorama
09:25 Равда pošta, restaurace "BEST"
09:30 Ахелой restaurant Black And White
09:40 Поморіє Aut. Nadr., in new town
10:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
10:20 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Чорноморець on the route (under the bridge)
11:00 Созополь restaurant Cherno more
Перевізник: Doris-Ukraine

Показати всі рейси Ужгород - Созополь

Популярні рейси з Созополь

Популярні рейси в Созополь

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя