За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Черновцы-Савона

09:20 Чернівці Aut. Nádr., ul.Golovna 219
10:50 Коломия Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
12:00 Івано-Франківськ Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
14:30 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
15:50 Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
18:25 Мукачеве Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
19:30 Ужгород Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
12:55 Тренто Piazza Dante
14:40 Верона Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
16:05 Брешія P.Leortomercato V.Orzinuovl
17:05 Бергамо Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
18:10 Милан Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
19:10 Новара Aut. Nádr., Largo Pastore 1
20:45 Алессандрия Stazione Fs-Via Della Republica
22:25 Генуя Piazza Della Vittoria
23:10 Савона Piazza Del Popolo
Перевізник: Odri
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь до 26 лет
30% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Чернівці - Савона

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information