За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Praha - Zaporizhzhya

08:30 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
09:35 Млада-Болеслав Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
10:40 Ліберець Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
14:55 Вроцлав Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
18:30 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
21:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
00:30 Дорохуск celnice (POL-UKR)
01:30 Ягодин celnice (UA-PL)
03:00 Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
05:35 Сарни (Рівненська обл.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
08:00 Коростень Aut. Nádr.
10:25 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
11:00 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:30 Черкаси Aut. Nádr.
16:40 Кропивницький Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
18:00 Олександрія Zastavka na znamení
19:10 Пятихатки (Дніпропетровська обл.) Aut. Nádr.
21:00 Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:40 Запоріжжя Aut. Nádr., av. Soborniy 20
Перевізник: Lines Polissya / PP Anikeenko P.V.

Показати всі рейси Прага - Запоріжжя

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information