За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 374 Kishinev - Praha

Виїзди: 5 Лип, 12 Лип, 19 Лип, 26 Лип, 2 Сер, 9 Сер, 16 Сер, 17 Сер, 23 Сер, 24 Сер
09:00 Кишинів Vlak. Nádr. (Gara Feroviara)
12:30 Хуши Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Бирлад Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:30 Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
14:15 Аджуд Autogara, Strada Tineretului 35
14:45 Онешті Autogara, Bulevardul Republicii 78
18:00 Брасов Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
19:00 Фагарас Aut. Nádr.
21:00 Сібіу Aut. Nádr. (McDonalds)
22:00 Себес Bus station, near train station, Vanatori street
23:00 Дева Aut. Nádr. (McDonalds)
01:00 Арад Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
10:30 Брно Aut. Nádr. "Zvonařka"
12:30 Прага Aut. Nádr. "Florenc"
Перевізник: Dac Trans
Знижки: 10% Студент
10% Пенсионеры
50% Дети 0-10 лет

Показати всі рейси Кишинів - Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information