За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Kamianets-Podilskiy - Sochaczew

06:30 Камянець-Подільський Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
07:05 Дунаївці Aut. Nádr.
07:45 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Aut. Nádr.
08:40 Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:30 Старокостянтинів Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
10:25 Шепетівка Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
11:10 Славута Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
11:45 Нетішин Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
13:10 Рівне Bus Stop "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
16:00 Ковель Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
16:50 Ягодин celnice (UA-PL)
19:30 Хелм ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
20:40 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
21:55 Пулавы Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
23:05 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
23:45 Груєць Armii Krajowei 41, "ORLEN"
01:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:55 Бронише Čerpací stanice "Lotos"
02:20 Блоне ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
02:35 Брамки ul. Łódzka 40, Benzinka BP
03:00 Сохачев Aleja 600-lecia 6, u kostela
Перевізник: Lux-reisen

Показати всі рейси Камянець-Подільський - Сохачев

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information