За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Краков - Черновцы (с 13.06)

16:30 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:00 Тарнув Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
19:30 Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
21:00 Перемишль CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
22:50 Медика celnice (PL-UA)
00:05 Львів Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
00:15 Львів Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:30 Рогатин Aut. Nádr., ul. Galycka 8
02:30 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
03:00 Коломия Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
05:00 Чернівці Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Перевізник: Султан Тревел

Показати всі рейси Краків - Чернівці

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information