За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 4001 Riga - Praha

18:30 Рига Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
20:40 Паневежис Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
22:30 Вільнюс Aut. Nádr., Sodu g.22
23:55 Каунас Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
01:00 Маріямполе Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
01:15 Сувалькі ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
01:55 Августів Parking przy ul. Koscielnej
03:20 Білосток Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
05:10 Острув-Мазовецька ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
07:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:30 Лодзь Dw.Fabryczny
13:55 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
17:10 Градець Кралове Terminál HD
19:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
Перевізник: Nordeka Serviss SIA
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
10% Студент (ITIC)
10% Дети 13-18 лет
10% Студент (Euro26)
10% Молодежь до 26 лет
50% Дети 0-5 лет (только с родителями)
50% Дети 5-12 лет (только с родителями)

Показати всі рейси Рига - Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя