Увага! Перелік відновлених рейсів ТУТ

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Ковель - Северодонецк

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП
Виїзди: 1 Лип, 3 Лип, 6 Лип, 8 Лип, 10 Лип, 13 Лип, 15 Лип, 17 Лип, 20 Лип, 22 Лип
  1. 01:30Ковель Автовокзал, бул.Л.Украинки 42
  2. 03:50Нововолинськ Автовокзал, ул. Автобусна 4
  3. 04:10Володимир-Волинський Автовокзал, Даниила Галицкого ул. 14
  4. 05:20Луцьк Автовокзал, ул. Конякина 39
  5. 06:30Рівне Aвтовокзал, ул.Киевская, 40
  6. 08:00Новоград-Волинський Автовокзал, ул.Шевченка, 45
  7. 09:20Житомир Автовокзал, ул.Киевская 93
  8. 12:35Київ Автовокзал, "Выдубичи", Железнодорожное шоссе, 10А
  9. 13:05Міжнародний аеропорт Бориспіль Терминал D, верхний этаж, зона вылета
  10. 14:40Пирятин Автовокзал, ул. Червоноармійська 154
  11. 15:20Лубни Автовокзал, пр. Володимирський 157
  12. 17:55Полтава Автовокзал, ул.Великотирновская 7
  13. 20:00Харків Автостанция, «Привокзальная» (Южный вокзал, ул.Котляра11)
  14. 21:15Чугуїв ул. Харьковская 133
  15. 22:40Ізюм ул. Паромная 1
  16. 23:40Слов'янськ Автовокзал, ул. Центральная 47
  17. 23:55Краматорськ Автовокзал, бульвар Машиностроителей 28
  18. 00:25Дружківка Автовокзал, ул. Олекси Тихого
  19. 00:50Костянтинівка (Донецька обл.) Автовокзал, ул. Олекси Тихого 106
  20. 01:25Бахмут (Донецька обл.) Автовокзал, ул. Космонавтов 5
  21. 02:20Лисичанськ Автовокзал, ул. Сюсюри (Свердлова) 310а
  22. 02:30Сєвєродонецьк Автовокзал, пр. Химиков 61
  • Перевізник: Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП
  • Додаткова інформація: Билет не обязательно распечатывать. В случае покупки билета со скидкой, при посадке необходимо будет предъявить документ, подтверждающий Вашу личность и возраст.
  • Багаж: 1шт. до 30кг (60x40x20)-бесплатно
  • Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
    10% Пенсионеры от 60 лет
    50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя