• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Ковель - Херсон (с 15.05)

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP
Виїзди: 13 Лис, 15 Лис, 18 Лис, 20 Лис, 22 Лис, 25 Лис, 27 Лис, 29 Лис, 2 Гру, 4 Гру
  1. 01:30Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  2. 02:10Володимир-Волинський Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  3. 03:50Нововолинськ Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  4. 04:50Червоноград Aut. Nádr., ul. Sokalska 3
  5. 05:30Жовква D.A. ul. Konowalca 1
  6. 06:30Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 07:30Золочів benzínová stanice Okko, ul. Lvivska 67
  8. 08:40Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  9. 09:20Волочиськ Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  10. 10:35Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  11. 12:35Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  12. 14:00Гайсин Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  13. 15:10Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  14. 18:50Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  15. 20:55Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  16. 21:50Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя