• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Познань (K)

Калуженов/EWHD
Виїзди: 11 Гру, 13 Гру, 15 Гру, 17 Гру, 19 Гру, 21 Гру, 23 Гру, 25 Гру, 27 Гру, 29 Гру
  1. 11:45Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  2. 13:30Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 20:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 22:10Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 00:50Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 04:15Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  7. 06:35Краковець celnice (UA-PL)
  8. 06:40Корчова celnice (PL-UA)
  9. 09:45Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 11:10Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 14:10Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  12. 17:00Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Перевізник: Калуженов/EWHD
  • Багаж: 1 шт. багажа - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
  • Знижки: 10% Группа от 10 чел.
    25% Дети 0-12 лет
    99% Дети 0-5 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя